BAC ENERJİ

aktif mühendislik

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ


Günümüzde; yoğun yapılaşma ihtiyacı doğrultusunda, gelişen teknolojinin de yardımıyla son derece modern ve yoğun yaşam alanları bulunan bir çok yapı inşa edilmektedir. Bu yapılarda 7/24 kesintisiz çalışmakta olan, insan sağlığını ve yapı güvenliğini doğrudan etkileyen tek sistem “Mekanik Tesisat” uygulamalarıdır.

Firmamız, HVAC olarak adlandırılan Isıtma, Havalandırma ve Hava Şartlandırma hizmetlerini kapsayan tüm mekanik tesisat uygulamalarının 20 yılı aşkın bir süredir projelendirme , uygulama ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Otel, Endüstriyel Tesis, Fabrika, Toplu Konut, Kamu Binaları ve benzeri bir çok yapının mekanik tesisat uygulamalarını gerçekleştiren firmamız;
 • Sektörünün lider kuruluşlarından birimidir?
 • Mühendislik ve işçilik konusunda uzman, kusursuz ve mükemmeliyetçi midir?
 • En profesyonel, en verimli, en kaliteli, en ekonomik çözümleri sunabilmekte midir?
 • Çevre ile dost, insan sağlığını ön planda tutan projeleri hayat geçirmekte midir?
Bu soruların takdirini hizmet vermekte olduğumuz değerli müşterilerimize bırakıyoruz.

Ancak uzun yıllar boyunca hizmet vermekten mutluluk duyduğumuz müşterilerimizin pozitif geri dönüşleri, çalışma birlikteliğimizdeki devamlılık bizim için işimizi en iyi şekilde yaptığımızın bir kanıtıdır.

Yaşam ve çalışma ortamlarınızda soluduğunuz her nefeste yanınızda olan Bac Enerji ailesi olarak, uzun yıllar boyunca birçok başarılı projeyi hayat geçirmek dileğiyle;

‘’AKTİF OLARAK SİZİNLEYİZ!‘’
 • Sektörde aktif 20 yıl,
 • Mekanikte Tesisatta aktif 20 yıl,
aktif mühendislik aktif mühendislik

EMEK


Emek; bir şeyin yaratılması ya da üretilmesi için harcanan beden ve kafa gücüdür. İnsanın bilinçli olarak belli bir amaca ulaşmak için giriştiği hem doğal ve toplumsal çevresini hem de kendini değiştiren tüm çalışma sürecini ve çabayı ifade etmektedir. Emek kavramı bilinçli davranışı, uzun, yorucu ve özenli çalışmayı gerektirir.

“Emek vermeden bir şeye ulaşmayı düşünmek, hayalperestlikten başka bir şey değildir. Emek, alın teri ve başarı elele yürür.”

TARİHÇEMİZ


1992 yılında doğalgaz dönüşümleri, split klima ve VRF sistem uygulamaları yaparak sektöre adım atan Bac Enerji, 2000 yılından itibaren otel, endüstriyel tesis, toplu konut, şirket merkezleri, özel sektör ve kamu binalarının mekanik tesisat ihtiyaçlarını projelendirme ve uygulama hizmetini vermeye başlamıştır.

VİZYONUMUZ


Müşterilerimize her zaman en kaliteli ve en son teknoloji sistem uygulamalarıyla en iyi çözüm önerilerini sunan, çevre ile dost, ekonomi ile barışık projeleri hayata geçirmektir.

Sektöründe standartları belirleyen, örnek ve lider kuruluşlardan biri olmak.

MİSYONUMUZ


%100 müşteri memnuniyeti felsefesi doğrultusunda ; her türlü mekanik tesisat ihtiyacınız için, kusursuz mühendislik, mükemmel işçilik, yüksek verimli ve kaliteli cihazlar ile en ekonomik ve verimli çözümleri üretmek.

aktif mühendislik aktif mühendislik

İLKELERİMİZ

 • %100 müşteri memnuniyetini sağlamak
 • Güvenilir ve dürüst olmak
 • Çevreye zarar vermeyen yapılar oluşturmak
 • Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem vermek
 • En uygun sistem çözümlerini üretmek
 • Ortak değerler oluşturmak ve paylaşmak